У Кропивницькому відбувся перший муніципальний інвестиційний форум “TIME to INVEST” - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 20.08.2018
Кіровоградська область

У Кропивницькому відбувся перший муніципальний інвестиційний форум “TIME to INVEST”

24.11.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

23 листопада завідувач Сектору Державної регуляторної служби У Кіровоградській області Наталія Оніщенко взяла участь у першому муніципальному інвестиційному форумі “TIME to INVEST”, мета якого - зробити Кропивницький справжнім європейським містом у серці України.

Учасниками заходу стали більше 150 представників обласної та міської влади, громадського сектору, вітчизняного та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів, а також молоді підприємці, що планують започаткувати та розвинути свої бізнес-проекти.

У рамках Форуму діяли презентаційна та науково-практична платформи, а також дискусійно-презентаційна панель. Темами обговорення та презентаційних виступів стали: ощадна енергетика в розрізі пріоритетності для сучасного міста; туризм, як чинник створення сприятливого інвестиційного клімату території; створення успішного бізнес-середовища, залучення інвестицій.

Потенційним інвесторам презентували потенціал Кропивницького, зокрема муніципальні та бізнес-проекти.

Загалом, проведення такого заходу обумовлено необхідністю створення  базового інвестиційного клімату для інвесторів для забезпечення міцного фундаменту розвитку муніципальної власності, покращенню економічної та соціальної атмосфери, максимально ефективного використання усіх залучених коштів.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів