На Закарпатті обговорили питання перегляду діючих регуляторних актів районною радою - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 20.08.2018
Закарпатська область

На Закарпатті обговорили питання перегляду діючих регуляторних актів районною радою

23.11.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

23 листопада представниками Сектору ДРС в Закарпатській області проведено робочу зустріч з головою Перечинської районної ради Михайлом Ласкіном.

Під час зустрічі відбувся обмін методологічними напрацюваннями Сектору з питань регуляторної політики. Завідувач Сектору Наталія Ганусич наголосила на неухильному дотриманні норм Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року №1151. При цьому зауважено про необхідність прийняття плану діяльності регуляторних актів на 2017 рік до 15 грудня поточного року та своєчасне оприлюднення на офіційному сайті ради затвердженого плану.

Крім того, обговорювали питання перегляду діючих регуляторних актів в зв’язку з приведення їх до норм діючого законодавства. Сторони домовились про тісну співпрацю з питань які належать до компетенції Сектору в Закарпатській області.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів