У ДРС відбувся круглий стіл щодо обговорення питань гармонізації законодавства України у сфері державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
четвер | 19.07.2018
Державна регуляторна служба інформує

У ДРС відбувся круглий стіл щодо обговорення питань гармонізації законодавства України у сфері державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання

21.11.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

21 листопада у ДРС відбувся круглий стіл щодо обговорення питань гармонізації законодавства України у сфері державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання з міжнародними зобов’язаннями України. Модератором заходу виступила Голова ДРС Ксенія Ляпіна.

Учасники обговорили питання приведення українського законодавства у відповідність до Васенаарських домовленостей шляхом внесення змін до додатку 1 Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання щодо виключення окремих категорій товарів, контроль за якими не передбачений міжнародними зобов’язаннями України (постанова Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 86).

Зазначені зміни включені в перелік 10-ти дерегуляційних пріоритетів Уряду України. Їх прийняття має суттєво вплинути на поліпшення міжнародної торгівлі України та відкрити шляхи для прямих іноземних інвестицій в реальний сектор економіки.

Серед присутніх: представники центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, лідери всеукраїнських об’єднань підприємців, міжнародні та вітчизняні експерти, представники дипломатичних представництв.

Детальніше у наших настуних матеріалах

Файли:
Довідка.docx
Пояснювальна записка.docx
Проект постанови.docx

Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів