Станьте учасником анкетування з оцінки стану здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
п'ятниця | 28.04.2017
Новини

Станьте учасником анкетування з оцінки стану здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності

21.01.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Державна регуляторна служба проводить електронне опитування підприємців


Для усунення надмірного нагляду (контролю) з боку держави у сфері господарської діяльності Державною регуляторною службою проводиться анкетування суб’єктів господарювання, метою якого є збирання інформації про кількість та ефективність заходів державного нагляду (контролю), які проводились уповноваженими на їх здійснення органами.

Першочергово в анкеті пропонується вказати дані про державний нагляд (контролю) у сферах охорони праці та промислової безпеки, санітарного контролю, фітосанітарного контролю, ветеринарного контролю, пожежної та техногенної безпеки.

Однак, учасникам анкетування надається можливість самостійно вказати в анкеті інформацію про стан державного нагляду (контролю) і в інших сферах господарської діяльності.

Для того, щоб взяти участь в анкетуванні, необхідно завантажити з сайту Служби файл з анкетою, заповнити його, зберегти зміни та відправити на електронну адресу: udnk_dkrp@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «Анкетування».

Обробка даних буде проводитись автоматизовано, тому просимо уважно поставитись до заповнення анкети з урахуванням зазначених в ній інструкцій.

Опитування буде проводитись до 20.02.2015 року.

Файли:
Анкета.xls

Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів