Дозволи, що видавалися виключно на центральному рівні, тепер можна отримати через місцеві дозвільні центри - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
вівторок | 24.01.2017
Державна регуляторна служба інформує

Дозволи, що видавалися виключно на центральному рівні, тепер можна отримати через місцеві дозвільні центри

13.05.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

13.05.2014 Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» щодо вдосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади (реєстр. № 4584)


 

Законом вводиться видача державним адміністратором виключно у дозвільних центрах (на рівні районів та областей) суб’єктам господарювання дозвільних документів (переоформлення, видача дублікатів, анулювання), оформлених ЦОВВ.

Державний адміністратор реєструє заяву та документи, що додаються до неї, у спеціальному журналі, формує дозвільну справу і протягом наступного робочого дня передає цю заяву і документи дозвільному органу, який протягом не більше 10 робочих днів з дня отримання заяви оформляє відповідний документ дозвільного характеру або письмове повідомлення про відмову.

Не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від дозвільного органу відповідного дозвільного документа (або письмового повідомлення про відмову) держадміністратор повідомляє підприємця про час і місце видачі йому цього дозволу.

Така процедура запроваджується з метою оптимізації та спрощення отримання документів дозвільного характеру. Таким чином, скоротяться часові та грошові витрати підприємців, а також знизиться рівень корупційних дій з боку чиновників.

Держпідприємництво України, свого часу, погоджувало зазначений Закон.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів