Проведення моніторингу та наукового супроводження надрокористування є обтяжливим для бізнесу - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
вівторок | 19.06.2018
Державна регуляторна служба інформує

Проведення моніторингу та наукового супроводження надрокористування є обтяжливим для бізнесу

03.04.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

У черговий раз суб’єкти господарювання підтвердили Держпідприємництву надуманість процедур, які проводяться державними підприємствами


 

На днях у відомстві пройшла повторна нарада з метою обговорення, додаткового вивчення, а також подальшого узгодження позицій щодо проблемних питань проведення моніторингу та наукового супроводження надрокористування державними підприємствами, які знаходяться у сфері управління Державної служби геології та надр України.

До участі у нараді запрошено було представників Мінприроди України, Держгеонадра України, Державної комісії України по запасах корисних копалин, Федерації роботодавців України, Асоціації «Виробників нерудних матеріалів України» та суб’єктів господарювання - надрокористувачів.

На нараді представниками бізнесу було зазначено про обтяжливість та надуманість проведення моніторингу та наукового супроводження надрокористування. Здійснення таких процедур передбачено Порядком надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабміну від 30.05.2011 № 615, та Положенням про проведення моніторингу та наукового супроводження надрокористування, затвердженого наказом Мінприроди від 11.03.2013 № 96.

За результатами наради, Держпідприємництвом було запропоновано Мінприроди повторно провести відстеження результативності наказу № 96 та дослідити звіт про відстеження результативності.

За результатами такого дослідження буде вирішено питання щодо необхідності внесення змін до пункту 26 Порядку в частині його виключення, що призведе до автоматичної необхідності визнати положення наказу № 96 такими, що втратили чинність.

У разі, якщо буде підтверджено беззаперечну необхідність у залишенні такого моніторингу та наукового супроводження, Держпідприємництвом буде запропоновано Мінприроди внести зміни до Наказу № 96 в частині запровадження моніторингу та наукового супроводження надрокористування лише для корисних копалин або стратегічного значення, або загальнодержавного.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів