Держпідприємництво відстояло права харківських підприємців - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
четвер | 24.05.2018
Державна регуляторна служба інформує

Держпідприємництво відстояло права харківських підприємців

24.03.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

За порушення термінів видачі дозволів посадову особу Держсільгоспінспекції в Харківській області притягнуто до адмінвідповідальності


 

Фахівцями Держпідприємництва з 12 по 18 лютого 2014 року було проведено перевірку Держсільгоспінспекції в Харківській області стосовно додержання вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру.

За результатами перевірки було встановлено, що інспекцією неодноразово порушувалися строки видачі дозволів.

Враховуючи, що Кодексом України про адміністративні правопорушення за такі дії посадових осіб інспекції передбачено відповідальність (стаття 166-10), фахівцями Держпідприємництва було складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення. Після перевірки протоколи були передані на розгляд до Дзержинського районного суду м. Харкова.

20 березня 2014 року суд розглянув одну з цих справ. Постановою суду посадову особу Держсільгоспінспекцією в Харківській області визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, на неї накладено штраф.

Поза межами Києва це стало першим випадком, коли за порушення прав підприємців державного службовця притягнуто до відповідальності.

 

Підставою для здійснення перевірки була інформація від Управління підприємництва та дозвільних процедур виконавчого комітету Харківської міської ради.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів