Морські порти зможуть встановлювати договірні тарифи на навантажувально-розвантажувальні роботи - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
четвер | 24.05.2018
Державна регуляторна служба інформує

Морські порти зможуть встановлювати договірні тарифи на навантажувально-розвантажувальні роботи

14.03.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Держпідприємництво погодило проект наказу, яким врегульовується діяльність морських портів


 

На сьогодні в Україні як морські торговельні порти, так і морські рибні порти можуть надавати тотожні комплекси робіт, пов’язані з обробкою вантажів у портах України.

Законом України «Про морські порти України», який набув чинності у червні 2013 року, визначено, що тарифи на послуги, що надаються у морському порту, крім спеціалізованих, є вільними та визначаються договором між суб’єктом господарювання, який надає відповідні послуги, та їх замовником.

До Держпідприємництва надійшли звернення суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у портах, щодо можливого вирішення ситуації, за якої морські торговельні порти надають комплекс відповідних робіт за вільними цінами (тарифами), а морські рибні порти – за тарифами, встановленими свого часу Мінтрансом.

Держпідприємництво, в свою чергу, звернулося до Мінінфраструктури з проханням законодавчо врегулювати прогалини у тарифному регулюванні діяльності морських рибних портів України.

Враховуючи це, а також з метою запобігання виникненню ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринках послуг, що надаються у портах України, Мінінфраструктури розробило проект наказу, яким передбачається скасування наказів Мінтрансу від 31.10.1995 № 392 та від 27.06.1996 № 214, якими встановлюються регульовані тарифи для морських рибних портів України.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів