Михайло Бродський: потрібно звільнити бізнес від необхідності оплачувати голограми на бланках - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
вівторок | 19.06.2018
Державна регуляторна служба інформує

Михайло Бродський: потрібно звільнити бізнес від необхідності оплачувати голограми на бланках

12.03.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Зазначимо, що за ініціативи Держпідприємництва вже скасовано голограми на документах у медичній та освітній сферах


 

Нещодавно на сайті Мін’юсту з’явилася інформація про те, що Мін’юст ініціює скасування голограм на нотаріальних бланках. Завдяки цьому вдасться істотно зменшити вартість виготовлення нотаріальних документів та спеціальних бланків реєстрів Мін’юсту.

Відповідні зміни будуть внесені до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пунктів 18-20 Порядку витрачання, зберігання, обігу спеціальних бланків нотаріальних документів і звітності про їх використання».

Міністр юстиції відзначає, що голографічний елемент є найдорожчою складовою бланку. Окрім того, виготовлення цих елементів здійснюється виключно з імпортованих матеріалів, що призводить до ризику непрогнозованої зміни вартості бланку в результаті коливань курсу гривні до євро чи долару США.

На сьогоднішній день ціна спеціальних бланків коливається від 5,4 до 18,9 грн. Вартість нових документів становитиме лише 2,5 грн. для всіх видів бланків. Таким чином, економія державного бюджету становитиме 163 млн. грн. на рік.

 

Держпідприємництво було першим, хто ініціював скасування голографічного захисту паперового документообігу в більшості сферах, які за своєю суттю цього не потребують. На думку відомства, голограми можуть використовуватися за умови, якщо їхня ціна не буде вищою за ринкову.

 

http://www.minjust.gov.ua/news/44997


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів