Експертно-апеляційна рада як дієвий механізм боротьби з корупцією - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
п'ятниця | 20.04.2018
Державна регуляторна служба інформує

Експертно-апеляційна рада як дієвий механізм боротьби з корупцією

11.03.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

У випадку незаконного позбавлення ліцензій підприємці можуть оскаржити дії органу ліцензування


 

Для досудового вирішення спорів у сфері ліцензування в Службі вдало діє  Експертно-апеляційна рада – унікальний і практично єдиний в Україні механізм подібного роду.

Вплинути на прийняті Службою результати нереально, оскільки рада створена на паритетних засадах – практично 50% чиновників і стільки ж громадськості.

Якщо підприємець має проблеми з отриманням (переоформленням) ліцензії, ми запрошуємо відповідний орган ліцензування, самого підприємця та в якості незалежного арбітра допомагаємо вирішити проблемні питання.

Рада також є гарним майданчиком для експертизи проектів нормативно-правових актів органів виконавчої влади з питань ліцензування, коли фахівці-практики мають змогу розробити рекомендації з основних проблем державної політики у сфері ліцензування.

Підтвердженням дієвості ЕАР є зменшення скарг підприємців. Якщо 4 роки тому в рік ми отримували понад 400 звернень, то зараз – удвічі менше. Більше не скаржаться ліцензіати на порушення процедур чи термінів перевірки або неякісно оформлений акт за її результатами. Водночас, зникли випадки, коли на 20 автобусів офіційно працевлаштовані 2 водія або щоб водії отримували лише півтори тисячі гривень зарплату.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів