Замість свідоцтв про реєстрацію платників ПДВ та єдиного податку за бажанням можна отримати витяги - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 20.08.2018
Державна регуляторна служба інформує

Замість свідоцтв про реєстрацію платників ПДВ та єдиного податку за бажанням можна отримати витяги

05.03.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

За результатами опрацювання відповідного проекту постанови, Держпідприємництво підтримало внесення змін технічного характеру до низки нормативно-правових актів


 

Законом України від 24.10.2013 № 657-VІІ, який набрав чинності з 1 січня поточного року, були скасовані свідоцтва про реєстрацію платників ПДВ та єдиного податку. Відтоді, замість свідоцтв можна за бажанням безкоштовно отримати витяги з Реєстру платників податків.

Інформація про платників податків оприлюднюється на єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та офіційному веб-порталі Міндоходів України. Такі нововведення були внесені з метою спрощення адміністративних бар’єрів при реєстрації суб’єктів господарювання як платників податків.

Проте, на сьогодні є чинними ряд постанов Кабміну, якими передбачається застосування свідоцтв про реєстрацію платників податків.

Саме з метою приведення положень таких нормативно-правових актів у відповідність до Закону України № 657, Міністерством доходів і зборів України розроблено проект постанови, яким передбачається внесення відповідних змін, пов’язаних із скасуванням необхідності подачі свідоцтв про реєстрацію платників ПДВ та єдиного податку і заміною їх на витяги з вищезазначеного реєстру.

Крім цього, за позицією Держпідприємництва, проектом виключається вимога щодо надання копії витягу Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів