Ведення підприємницької діяльності повинно здійснюватися в умовах повної поінформованості - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
вівторок | 19.06.2018
Державна регуляторна служба інформує

Ведення підприємницької діяльності повинно здійснюватися в умовах повної поінформованості

27.02.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

У Держпідприємництві проаналізували рівень проведення профорієнтаційної роботи серед населення з основ підприємництва у 2013 році


 

Постійна увага місцевих органів виконавчої влади приділяється питанням підвищення кваліфікації кадрів у сфері малого та середнього підприємництва та навчанню незайнятого населення основам підприємницької діяльності, зокрема, реалізації державної Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива». Дана Програма передбачає отримання безкоштовної другої вищої економічної освіти топ-менеджерами суб’єктів господарювання.

Залучення безробітних до підприємництва і самозайнятості здійснюється за допомогою їх професійного навчання та надання одноразової допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Упродовж 2013 року обласними службами зайнятості проводилися:

- ярмарки вакансій;

- дні відкритих дверей;

- семінари з техніки пошуку роботи;

- профорієнтаційні семінари з питань організації сільського зеленого туризму та ефективного ведення сільського господарства.

 

Також у регіонах продовжено практику проведення «днів кар’єр» та «днів самовизначення» для випускників шкіл та учнівської молоді з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці й вироблення навичок самостійного пошуку роботи.

Окрім цього, продовжує діяти україно-польський проект «Ініціативна молодь – Регіональна система підготовки тренерів у сфері підприємництва в українській системі освіти». Проект реалізується Фундацією Розвитку Місцевої Демократії, Малопольським Інститутом місцевого самоврядування і адміністрації, м. Краків, та Львівською обласною громадською організацією «Західноукраїнський регіональний навчальний центр». Метою проекту є розробка української моделі навчання підприємництва в школах I-III ступеню Західної України.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів