Підприємці, які здійснюють обов’язковий технічний контроль машин, самі повинні забезпечувати себе відповідними бланками протоколів - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
четвер | 24.05.2018
Державна регуляторна служба інформує

Підприємці, які здійснюють обов’язковий технічний контроль машин, самі повинні забезпечувати себе відповідними бланками протоколів

27.02.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Держпідприємництво проти надання контрольних функцій Держсільгоспінспекції


 

Мінагрополітики ініційовано проект наказу, яким пропонується нормативно закріпити повноваження визначати на конкурсних засадах підприємства з виготовлення бланків протоколів технічного стану машин за Держсільгоспінспекцією.

У Держпідприємництві зауважили, що діючим законодавством не передбачено закріплення такої контрольної функції за Держсільгоспінспекцією.

Більше того, відомство притримується позиції щодо недоцільності існування централізованого забезпечення бланками протоколів технічного стану машин, оскільки таку функцію повинні мати безпосередньо суб’єкти господарювання, які здійснюють відповідний контроль.

З огляду на вказане, Держпідприємництво відмовило в погодженні проекту наказу «Про затвердження Порядку визначення на конкурсних засадах підприємства з виготовлення та забезпечення суб’єктів господарювання бланками протоколів перевірки технічного стану машин та Положення про таку комісію».

 

Довідково: Функції проведення обов’язкового технічного контролю машин передані від органу державної влади незалежним операторам з листопада 2011 року.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів