Підприємцям вдалося зупинити незаконні перевірки контролюючими органами після консультації в Держпідприємництві - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
четвер | 19.07.2018
Державна регуляторна служба інформує

Підприємцям вдалося зупинити незаконні перевірки контролюючими органами після консультації в Держпідприємництві

22.01.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Останнім часом підприємці все частіше висловлюють вдячність Голові Держпідприємництва Михайлу Бродському за допомогу під час здійснення підприємницької діяльності


 

Після створення у Держпідприємництві «гарячої лінії» громадяни та підприємці мають можливість звернутися зі своїми питаннями до Держпідприємництва по телефону.

Служба надає ефективні роз’яснення з питань, які стосуються ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності, регуляторної політики, підтримки підприємництва, надання мікрокредитів, податкового законодавства, взаємодії з громадськістю, державного нагляду (контролю).

Зокрема, нещодавно до Держпідприємництва через «гарячу лінію» звернулися підприємці Донецької області, по відношенню до яких державними органами постійно здійснювалися перевірки з грубим порушенням законодавства.

Після надання фахівцями Управління державного нагляду та контролю роз’яснень, а саме: якими законами та нормативно-правовими актами необхідно керуватися під час перевірок контролюючими органами, які підприємці мають права та які повноваження у контролюючих органів, перевірки припинилися.

Особливо підприємці відмічають методичний посібник Що робити, якщо до Вас прийшли з перевіркою, у якому роз’яснено, зокрема, права та обов’язки  суб’єкта господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю), особливості планової та позапланової перевірки, а також повноваження органу державного нагляду (контролю).

Шановні підприємці, знаючи законодавство, Ви зможете попереджувати незаконні перевірки!

Також нагадуємо, що Служба має власну сторінку в мережі «Facebook», де Ви можете залишити свої повідомлення, прокоментувати висвітлені новини та бути в курсі актуальних змін у сфері підприємництва і не тільки. 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів