Бродський пильно контролює роботу дозвільних органів - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
четвер | 24.05.2018
Державна регуляторна служба інформує

Бродський пильно контролює роботу дозвільних органів

13.01.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва відреагувала на скаргу підприємця


 

До Держпідприємництва надійшла інформація від суб’єкта господарювання стосовно порушення Міністерством екології та природних ресурсів України строків оформлення дозвільних документів.

Голова Служби Михайло Бродський терміново відреагував на це звернення та надав наказ Управлінню державного нагляду та контролю провести позапланову перевірку та розібратися в ситуації.

У ході перевірки фахівцями Управління було встановлено, що Мінприроди були дійсно порушені строки оформлення дозволів на транспортування отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів.

За результатами контрольного заходу співробітниками Управління складено два протоколи про адміністративні правопорушення, передбачених частиною першою статті 166-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення, по відношенню до посадових осіб Департаменту екологічної безпеки та дозвільної системи Міністерства екології та природних ресурсів України.

Також Головою відомства Михайлом Бродським було винесено припис Мінприроди щодо неухильного дотримання строку видачі документів дозвільного характеру.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів