Контролюючі органи незаконно перевіряють підприємців! - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
п'ятниця | 20.04.2018
Державна регуляторна служба інформує

Контролюючі органи незаконно перевіряють підприємців!

29.07.2013
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Держпідприємництво виявило порушення у роботі деяких контролюючих органів та направило матеріали до Генпрокуратури


Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва промоніторила стан виконання органами виконавчої влади вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» за ІІ квартал.

Було встановлено, що окремі органи державного нагляду (контролю) проводять планові та позапланові перевірки підприємців, на перевірку яких запроваджено «мораторій».

Відтак, було здійснено понад тисячу таких перевірок.

Аналіз інформації  показав, що окремі органи державного нагляду (контролю) недотримуються вимог закону «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності», що набрав чинності 07.04.2012.

Вищенаведеним законом було запроваджено «мораторій» на проведення перевірок у:

- фізичних осіб - підприємців, які не зареєстровані платниками ПДВ та діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику;

- юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику.

За результатами Держпідприємництво направило матеріали до Генеральної прокуратури України з проханням перевірити законність діяльності   таких органів державного нагляду (контролю).

 

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів